Mentorernas laguppställning läsåret 2019/2020

Ett nytt läsår har precis startat och vi presenterar stolt vår laguppställning med duktiga mentorer för läsåret 2018/2019.

År 1

Ek1
Markus Wiedel: markus.wiedel@gtg.se 0708-58 19 06
Josefine Larsson: josefine.larsson@gtg.se 0708-58 19 77

In1
Alexandra Haldorsen: alexandra.haldorsen@gtg.se 0708-58 19 58
Mike Beckman: mike.beckmann@gtg.se0708-58 19 54

Te1a
Henrik Alenäs: henrik.alenas@gtg.se 0708-58 19 24
Johnny Rydberg: johnny.rydberg@gtg.se

Te1b
Jörg Örnberg: jorg.ornberg@gtg.se 0708-58 19 59
Martin Palmstedt: martin.palmstedt@gtg.se

Te1c
Kajsa Taylor: kajsa.taylor@gtg.se 0708-58 19 10
Erica Blom: erica.blom@gtg.se 0708-58 19 35


År 2

Ek2
Maria Isaksson: maria.isaksson@gtg.se 0708-58 19 43
Johan Friman: johan.friman@gtg.se 0708-58 19 16

In 2
Alice Bröms: alice.broms@gtg.se 0708-58 19 34
Jenny Arkevall: jenny.arkevall@gtg.se 0708-58 19 45

Te2a
Angelica Sjölander: angelica.sjolander@gtg.se 0708-58 19 44
Ahmad Maleki: ahmad.maleki@gtg.se 0708-58 19 98

Te2b
Marcus Gustafsson: marcus.gustafsson@gtg.se 0708-58 19 92
Mia Olsson: mia.olsson@gtg.se 0708-58 19 01

Te2c
Björn Toresson: bjorn.toresson@gtg.se 0708-58 19 32
Joey Kamhieh: joey.kamhieh@gtg.se 0708-58 19 30


År 3

Enterprise
Susanne Larsson: susanne.larsson@tg.se 0708-58 19 73
Jakob Johansson: jakob.johansson@gtg.se 0708-58 19 46

Columbia
Christoffer Andersson: christoffer.andersson@gtg.se 0708-58 19 72
Per Koljo: per.koljo@gtg.se 0708-58 19 79

Challenger
Eje Flodström: eje.flodstrom@gtg.se 0708-58 19 91
Jennie Helge: jennie.helge@gtg.se 0708-58 19 69

Endeavour
Henrik Otto: henrik.otto@gtg.se 0708-58 19 94
Jonas Lundberg: jonas.lundberg@gtg.se 0708-58 19 18

Discovery
Daniel Torinsson: daniel.torinsson@gtg.se 0708-58 19 64
Johan Löwendahl: johan.lowendahl@gtg.se 0708-58 19 42

Atlantis
Günter Sand: gunter.sand@gtg.se 0708-58 19 07
Joel Pettersson: joel.pettersson@gtg.se 0708-58 19 83

SP
Monica Åkerman: monica.akerman@gtg.se 0708-58 19 31

Nyhetsarkiv