Mentorer läsåret 2017/2018

I augusti startar ett nytt läsår och nu är det klart vilka som blir mentorer för vilken klass. Vi presenterar stolt följande laguppställning:

År 1

Ek1
Patrick Philips: patrick.philips@gtg.se 0708-58 19 54
Jakob Johansson: jakob.johansson@gtg.se 0708-58 19 46

In1
Christoffer Andersson: christoffer.andersson@gtg.se 0708-58 19 72
Per Koljo: per.koljo@gtg.se 0708-58 19 79

Te1a
Jonas Lundberg: jonas.lundberg@gtg.se 0708-58 19 18
Kajsa Taylor: kajsa.taylor@gtg.se 0708-58 19 10

Te1b
Fredrik Hannertz: fredrik.hannertz@gtg.se 0708-58 19 70 
Alice Bröms: alice.broms@gtg.se 0708-58 19 34

Te1c
Günter Sand: gunter.sand@gtg.se 0708-58 19 07
Daniel Torinsson: daniel.torinsson@gtg.se

Sp1
Sina Perlhede: sina.perlhede@gtg.se 0708-58 19 05
Joey Kamhieh: joey.kamhieh@gtg.se 0708-58 19 30
Jenny Arkevall: jenny.arkevall@gtg.se 0708-58 19 45


År 2

Ek2
Linn Ramstedt: linn.ramstedt@gtg.se 0708-58 19 24
Martin Schmauch: martin.schmauch@gtg.se

In2
Gunnar Davidsson: gunnar.davidsson@gtg.se 0708-58 19 52
Martin Klok: martin.klok@gtg.se 0708-58 19 85

Te2a
Maria Isaksson: maria.isaksson@gtg.se 0708-58 19 43
Joel Pettersson: joel.pettersson@gtg.se 0708-58 19 83
 
Te2b
Hanna Simmons: hanna.simmons@gtg.se 0708-58 19 95
Felix Falk: felix.falk@gtg.se 0708-58 19 89

Te2c
Monica Åkerman: monica.akerman@gtg.se 0708-58 19 31
Eje Flodström: eje.flodstrom@gtg.se 0708-58 19 91
 


År 3

Hoth
Marcus Gustafsson: marcus.gustafsson@gtg.se 0708-58 19 90

Nabo
Angelica Sjölander: angelica.sjolander@gtg.se 0708-58 19 44
Peter Persson: peter.persson@gtg.se 0708-58 19 23 

Tatooine
Malin Källström: malin.kallstrom@gtg.se 0708-58 19 37
Samuel Berger: samuel.berger@gtg.se 0708-58 19 19

Yavin
Ahmad Maleki: ahmad.maleki@gtg.se 0708-58 19 98
Erica Blom: erica.blom@gtg.se  0708-58 19 35

Nyhetsarkiv